Straten-Volleybaltoernooi & Jeugdzeskamp

Straten-Volleybaltoernooi & Jeugdzeskamp

Locatie: Park Oog in Al
Datum: 15 jun

Ga de uitdaging aan en doe mee! Worden jullie dit jaar de kampioen van Oog in Al?

Trommel jouw straat- en buurtgenoten op en schrijf je snel in voor deelname aan de 2019-editie van het Straten-Volleybal-Toernooi!
Kijk hier voor de spelregels.

Tijdens het Straten-Volleybaltoernooi organiseren we van 10:00 tot 14:00 een Jeugd Sportzeskamp, ook in Park Oog in Al. Er zijn heel veel verschillende attracties, van een heuze rodeo, levend sjoelen tot en met een 'JungleTrack'. Wat dat is, kom daar zelf maar achter! Kortom, op zaterdag 15 juni is er in het park voor het gehele gezin een actieve en vooral ook gezellige dag van te maken. Inschrijven is niet nodig.

Realisatie: verenigingenweb