U bent hier:

Coronavirus maatregelen: Activiteiten Pasen, Koningsdag en 4 mei

24/03/2020

In de strijd tegen het Coronavirus (COVID-19) is op 23 maart 2020 door de overheid aangekondigd dat alle evenementen en bijeenkomsten tot 1 juni 2020 afgelast dienen te worden. Deze evenementen en bijeenkomsten hebben geen ondergrens qua aantallen mensen meer.

Dit houdt in dat de paasactiviteit op 11 april, de kindervrijmarkt op Koningsdag evenals de herdenkingsbijeenkomst op 4 mei voor dit jaar helaas geen doorgang kunnen vinden. Dat is ontzettend jammer, maar gezien de omstandigheden en de ernst van de situatie, niet onverwacht. Een goede, en begrijpelijke beslissing.

De verbondenheid die we allen ervaren rondom deze dagen zullen we op een andere wijze moeten invullen; laten we onze energie gebruiken om de huidige crisis te lijf te gaan. 

Wij kijken er naar uit jullie hopelijk bij één van onze andere activiteiten later dit jaar en in goede gezondheid weer te kunnen ontmoeten.

Wij willen iedereen veel sterkte wensen de komende periode, let een beetje op elkaar, blijf gezond!