U bent hier:

Straten-Volleybal-Toernooi geannuleerd

19/08/2021

 

Wat hadden we er zin in… en wat een overweldigend aantal inschrijvingen (24 teams!) hebben we ontvangen!
Helaas het mag niet zo zijn. We hebben besloten om het straten-volleybal toernooi van 2021 te annuleren.
De eisen en de voorwaarden die aan dit evenement worden gesteld, zijn verscherpt. Hierdoor is de organisatie van deze dag dermate complex dat wij hier als wijk- en oranjevereniging onvoldoende voor zijn toegerust.
Daarbij komt dat wij graag een gezellige, sportieve en onbezorgde dag met elkaar willen organiseren. Onder de huidige condities is het onmogelijk om de dag te organiseren in de sfeer die we voor ogen hebben.
We vinden het ontzettend jammer en begrijpen dat iedereen enorm veel zin had in een dagje volleyballen met een afsluitende borrel en barbecue.
Een nieuwe kans in het voorjaar van 2022, we hopen dat jullie er dan weer bij zijn!