U bent hier:

Sint-Maarten: Lampionnenoptocht & Voedselbank

Sint-Maarten: Lampionnenoptocht & Voedselbank
LocatieLET OP: Shakespeareplein
Datumzaterdag 11 november 2023

LET OP: Vertrek vanaf Shakespeareplein!

Ook dit jaar organiseren we weer de Sint Maarten Lampionnenoptocht door Oog in al. We verzamelen om 18.30 op het Shakespeareplein en lopen onder muzikale begeleiding achter de Bazuin door de wijk waar we eindigen bij de Dominicuskerk in de Handelstraat. Na afloop is er warme chocolademelk en iets lekkers en we sluiten af met een mooie show. Vergeet je niet je (zelfgemaakte) lampion mee te nemen?

In samenwerking met BSO Oog in Al verzamelen we houdbare producten voor de Voedselbank Utrecht. We moedigen iedereen aan om komende week houdbare producten bij diverse locaties van BSO Oog in Al in te leveren. Kom je daar niet aan toe? Inleveren kan ook nog op zaterdag 11 november tussen 18.00 uur en 20.30 uur bij het inzamelingspunt bij de Dominicuskerk.

Met vriendelijke groet en tot 11 november!